woj. pomorskie

BAZA CZŁONKÓW PSTTSR » woj. pomorskie

Zobacz wszystkie | Strony:
  • Agata Hejmowska

    email: agata.hejmowska@wp.pl

    tel: 696 637 413

    adres: Gdynia

  • Agnieszka Rusin

    email: agaknap@interia.pl

    tel: 601 288 073

    adres: Gdańsk/ Lublin Ośrodek Wczesnej Interwencji

  • Aneta Kurylczyk

    email: psycholog@kurylczyk.pl

    tel: 601 684 074

    strona www: www.dobrypsycholog.com.pl

    adres: Gdańsk

  • Anna Stankiewicz

    email: info@annastankiewicz.pl

    tel: 602 185 217

    strona www: www.annastankiewicz.pl

    adres: SUKURS Anna Stankiewicz Gabinet Psychologiczny; ul Olimpijska 2/111, Gdynia

  • Elżbieta Żukowiec

    email: kontakt@psychotalerz.pl

    tel: 691 891 624

    strona www: www.psychotalerz.pl

    adres: Gdynia

  • Karolina Oszmiańska - Banasik

    email: karolina.oszmianska@gmail.com

    tel: 606 271 987

    strona www: www.psycholog.slupsk.pl

    adres: ul. Lutosławskiego 19, 76-200 Słupsk

  • Marek Hojczyk

    email: m.hojczyk@wp.pl

    tel: 601 610 850

    strona www: www.marekhojczyk.pl

  • Monika Kazula

    email: monika-71@o2.pl

    adres: Słupsk

  • Olga Geisler

    email: olga@terapiatsr.slupsk.pl

    tel: 691 380 337

    strona www: www.terapiatsr.slupsk.pl

    adres: Pracownia Terapii Skoncetrowanej na Rozwiązaniach, 76-200 Słupsk, ul. Filmowa 1, pokój 10

    Posiadane certyfikaty Stowarzyszenia: terapeuta

  • Regina Żuralska

    email: zuralska@wp.pl

    tel: 501 440 513

    strona www: www.psychocenter.pl/CEDR

    adres: CEDR Centrum Psychologiczne, 80-175 Gdańsk, ul. Leszczynowa 34

  • Sylwia Moch-Piątek

    email: sylwia@terapiatsr.slupsk.pl

    tel: 668 030 175

    strona www: www.terapiatsr.slupsk.pl

    adres: Słupsk, ul. Filmowa 1, pokój 10 (piętro I)

    Posiadane certyfikaty Stowarzyszenia: terapeuta

  • Sylwia Westphal

    email: sylwia.westphal@blizejokrok.pl

    tel: 531 620 275

    strona www: www.blizejokrok.pl

    adres: BLIŻEJ O KROK. Pomoc Psychologiczna i Terapia. Sylwia Westphal 80-244 Gdańsk, Al. Grunwaldzka 76/78

Zobacz wszystkie | Strony: